Рада з фінансової звітності Великобританії (FRC) виклала у проєкті Стратегії, планування та бюджет на 2021-2022 роки свої напрацювання у справі перетворення організації на Орган з питань проведення аудиту, звітності та управління (ARGA).

Протягом останнього року FRC працювала над упровадженням на британському ринку аудиторських послуг змін, рекомендованих трьома незалежними звітами (звіт Кінґмана, Брайдона, Управління з питань конкуренції та ринку), які не потребують змін законодавства.

Зважаючи на роботу, яку доведеться зробити, аби втілити всі рекомендації, FRC оцінює зростання витрат на 6,8 млн фунтів стерлінгів, що в результаті сягне 52,2 млн у 2021-2022 роках.

Генеральний директор FRC Джон Томпсон (Jon Thompson) сказав: «Торік ми визначили стратегію для перетворення FRC в ARGA. Ми досить енергійно виконуємо програму трансформації, втілюючи реформи, які не потребують змін законодавства, та розробляючи ініціативи щодо тих аспектів, які потребують внесення змін до законодавства. У результаті реалізації нашої стратегії ми маємо намір створити повністю сформовану ARGA, як тільки законодавство дозволить.

У нашому плані та бюджеті ми передбачаємо подальший дворічний перехідний період до створення ARGA у 2023 році. Ми також переглянемо та впровадимо нову модель фінансування напередодні її затвердження на законодавчому рівні. Із нетерпінням чекаємо на можливість співпраці із зацікавленими сторонами, аби розглянути пропозиції щодо фінансування ARGA».