Події минулого року, безумовно, змусили по-новому оцінити організацію роботи у фірмах, що надають професійні послуги, зокрема, аудиторські, юридичні, консультаційні тощо.

Багато британських компаній досліджують нові підходи до організації гнучкого режиму роботи, спираючись на успішну практику впровадження віддаленої та гнучкої роботи – як в разі необхідності, так і як один з варіантів організації праці.

Ідея, яка постійно обговорюється, – це чотириденний робочий тиждень. Проведено дослідження цього підходу та запропоновано різні методи його впровадження без шкоди для продуктивності чи задоволеності споживачів.

Компанія Microsoft Japan спробувала запровадити чотириденний робочий тиждень у 2019 році і виявила, що продуктивність зросла на 40%, витрати на електроенергію знизилися на 23%, а паперу було витрачено на 60% менше.

Цей експеримент проводили протягом літніх місяців. Персонал працював чотири дні на тиждень, насолоджуючись триденними вихідними, при цьому отримуючи звичайну п’ятиденну зарплату.

Час роботи в робочі дні не суттєво збільшився, тому співробітники отримали зиск від скороченого робочого тижня.

Окрім зменшення витрат на електроенергію та папір, було отримано інші цікаві та несподівані висновки, багато з яких підтверджено подальшими експериментами.

Під час випробувань було встановлено, що люди, які працюють за графіком скороченого тижня, як правило, витрачають менше часу на виконання завдань, знаходячи нові способи підвищення ефективності, тоді як організації проводять коротші засідання, на яких присутня менша кількість осіб.

У результаті люди більше займаються продуктивною працею і витрачають менше часу на завдання чи види діяльності, які не сприяють продуктивності.

Microsoft – не єдина в цьому новому баченні робочого тижня. Прем’єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн (Jacinda Ardern) також запропонувала всій країні перейти на чотириденний робочий тиждень, щоб підсилити економіку, надавши людям більше часу для використання свого доходу.

Багато економістів розглядають чотириденний робочий тиждень як ефективний спосіб стимулювати світову економіку після пандемії, особливо в таких галузях, як готельний бізнес, роздрібна торгівля та розваги, які значно постраждали від карантинних обмежень.

Менша кількість робочих годин за ту саму заробітну плату спочатку може здатися роботодавцю безглуздою справою, але давайте розглянемо продуктивність, якість та добір персоналу.

Якщо хтось працює 40-годинний тиждень, але чверть або навіть більшу частину цього часу продуктивний лише на 70%, можливо, через втому чи вигорання, тоді як роботодавець ви справді втрачаєте ці години.

Ви ризикуєте надати послуги, які не відповідають високим очікуванням сучасних споживачів.

Однак, якщо персонал прагне працювати більше протягом чотирьох днів, щоб насолоджуватися тривалими вихідними, то ви нічого не втрачаєте, а навпаки, отримуєте, працівників, мотивованих насолоджуватися вільним часом.

У той час, коли багатьом фірмам важко знайти та утримати потрібні таланти, ми вважаємо, що чотириденний робочий тиждень є великою перевагою як для членів вже сформованої команди, так і для новачків.

Урешті-решт, час покаже, чи є цей план успішним, але відмовлятися від нових гнучких механізмів організації роботи сьогодні безглуздо.