Пол Еш, FCMA, CGMA став шостим головою спільної асоціації AICPA і CIMA, у яку входять 696 000 членів, студентів і фахівців у сфері управлінського обліку із 192 країн. Він також обраний 88-м президентом асоціації CIMA (Великобританія).

На найближчий рік його повноважень увагу Пола Еша буде зосереджено на питаннях цифровізації. У планах також представити нове бачення завдань сучасних фінансових фахівців, продемонструвати їх цінність для бізнесу в динамічному середовищі. Його заклик до членів асоціації – використовувати можливості, що з'являються, і допомагати організаціям адаптуватися та процвітати всупереч усім складнощам. На своєму посту Пол Еш буде тісно співпрацювати з Біллом Піролі, CPA, CFF, PFS, CGMA, новим віцеголовою AICPA.

«Я пишаюся тим, що мене обрали президентом CIMA і головою AICPA. Служити членам і студентам асоціації по всьому світу для мене – велика честь.

Шок пандемії прискорив трансформацію нашої професії, щоб ми могли відповідати вимогам мінливого світу бізнесу, користуватися силою нових технологій і залишатися на передовій, коли приймаються важливі бізнес-рішення.

Протягом останніх п'яти років AICPA і CIMA невпинно готували фахівців з бухгалтерського обліку, які дійсно потрібні світу. І зараз, як ніколи раніше, ми готові підтримати їх в процесі адаптації до змін, розвитку нових компетенцій і створення цінності для компаній.

Наше завдання як представників нефінансових професій – вийти із зони комфорту і допомогти організаціям вибратися з кризи і побудувати більш надійне майбутнє».