Американська Рада із стандартів фінансової звітності (FASB) випустила своє звернення до основних стейкхолдерів з проханням висловитися щодо її планів на більш віддалену перспективу. Прийом коментарів завершиться 22 вересня.

Власних пропозицій FASB не включала, вирішивши, що краще не обмежувати формулювання пропозицій стейкхолдерів щодо пріоритетів її майбутньої роботи. Не всі пропозиції знайдуть своєї відображення у змінених робочих планах, але американський розробник обіцяє взяти їх до уваги.

Насправді консультації щодо довгострокової робочої програми стартували ще в кінці минулого року, уточнює технічний директор FASB Хілларі Сало (Hillary Salo). За її словами, з грудня їм вдалося поспілкуватися з більш ніж 200 стейкхолдерами щодо найболючіших тем, якими розробнику слід зайнятися далі.

Висловлені з грудня 2020 року думки лягли в основу публікації. Якщо дивитися в цілому, всі потенційні проєкти можна розподілити за такими напрямами:

• пов'язані з уточненням вимог щодо агрегування/дезагрегування інформації з метою підвищення її корисності для інвесторів;

• такі, що належать до нових видів транзакцій для підтримки актуальності вимог US GAAP й усунення розбіжностей у підходах на практиці;

• ті, що стосуються перегляду специфічних сфер чинних стандартів з метою спрощення вимог;

• такі, що покращують процеси і процедури розроблення нових стандартів самим FASB.