Проведення аудиту й аудиторська звітність за програмами виплат працівникам в США скоро зазнають змін, зважаючи на набрання чинності новим аудиторським стандартом від AICPA, повідомляє Journal of Accountancy. Зміниться взаємодія аудиторів з плановими менеджерами і так званими особами, наділеними керівними повноваженнями: вона стане більш ґрунтовною і строгою. Такі самі вимоги висуватимуть і до аудиторського висновку.

Ключовим для американської аудиторської практики є те, що аудиторам більше не потрібно буде писати «відмова від висловлення думки», якщо об'єкт аудиту вирішить скористатися своїм правом, гарантованим Законом «Про безпеку пенсійних доходів найманих працівників» 1974 року – а саме, розділом 103(a)(3)(C), який дає змогу плановим менеджерами виключити з охоплення аудиторської перевірки певну інформацію інвестиційного характеру.

До недавнього часу все так і було, проте в 2019 році Рада з аудиторських стандартів у складі Американського Інституту сертифікованих бухгалтерів (AICPA) представила новий стандарт SAS 136, який невдовзі набере чинності. Він має назву «Формування висновку та звітність за програмами виплат працівникам, які підпадають під ERISA» (так називається закон 1974 оригіналі – Employee Retirement Income Security Act.).

Цей стандарт присвячений конкретній ситуації. Замість відмови від висловлення думки аудитори будуть розповідати про результати того, що їм вдалося виявити, крім інформації, «прихованої» плановими менеджерами від аудиту внаслідок гарантованого їм на це права, плюс висловлювати свою думку щодо того, чи дійсно неохоплена інформація підпадає під критерії для виключення з аудиторської перевірки. Їхня думка, таким чином, стане в певному сенсі «дворівневою».

Стандарт SAS 136 набуває чинності для аудиту фінансової звітності за періоди починаючи з 15 грудня цього року. Унаслідок пандемії його набрання чинності торік було відкладено на рік.