Міжнародна рада зі стандартів фінансової звітності для організацій громадського сектору оголосила про те, що вже з першого січня наступного року більшість місць її правління буде відведена представницям прекрасної статі: десять жінок проти восьми чоловіків.

Крім цього, в IPSASB не без гордості діляться досягненнями на шляху поліпшення інклюзивності завдяки розширенню географічного охоплення: серед її нових членів тепер є представники КНР і Саудівської Аравії. Два з чотирьох нових члени IPSASB – представники Швейцарії і Німеччини. На другий термін переобрали вихідців з Філіппін і Великобританії.

Нові призначення проведені в межах суворого процесу за участю спеціального комітету і вищого керівництва організації в умовах нагляду з боку Комітету з дотримання громадських інтересів.

«IPSASB показує приклад більшістю жіночих місць в раді на 2022 рік, – зазначив Єн Каррутерс (Ian Carruthers), голова Міжнародної ради зі стандартів фінансової звітності. – Різноманітність членства ради має значення для забезпечення створення високоякісних стандартів, які глобально покращують управління суспільними фінансами. Призначення нових членів з Азіатського та Близькосхідного регіонів також важливо, щоб наш продукт відповідав потребам більш різноманітної групи користувачів».