eIS (скорочено від «e-International Standards») – таку назву має нова електронна платформа від Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC), покликана полегшити впровадження професійних стандартів бухгалтерської етики, обліку та звітності організацій громадського сектору, аудиту та підтвердження достовірності.

Безпрецедентний рівень доступу до міжнародних професійних стандартів від IAASB, IESBA та IPSASB, а також додаткових посібників та інших матеріалів є рішенням у відповідь на заклики стейкхолдерів зробити стандарти та супутні посібники більш доступними та простими у використанні.

Працюючи над електронною платформою, Міжнародна федерація бухгалтерів обговорювала з розробниками професійних стандартів способи підвищення їх доступності. Ключові стейкхолдери при цьому брали участь в опитуваннях і обговореннях, завдяки чому вдалося виділити найважливіші елементи майбутньої платформи: гнучкий дизайн, який однаково підходить мобільним платформам, планшетам і ПК, покращена та інтуїтивно зрозуміла пошукова система, легкий доступ до сторонніх ресурсів, швидкий перехід за миттєвими посиланнями, легка навігація та різні варіанти відображення змісту тощо.