Міжнародна федерація бухгалтерів (IFAC) поділилася своїм баченням того, яким має бути підтвердження достовірності інформації у сфері сталого розвитку. Така позиція сформувалося на основі тривалих спостережень за найкращими світовими практиками і враховує необхідність єдиних глобальних стандартів, чіткого регулювання, що забезпечує прийняття ділових рішень користувачами сталої звітності та цінність взаємопов'язаного підходу до подання та підтвердження достовірності сталої інформації й даних традиційної фінансової звітності.

Виконавчий директор IFAC Кевін Денсі (Kevin Dancey) говорить про те, що якісне незалежне підтвердження достовірності потрібне для забезпечення довіри до сталої звітності.

«Стала інформація повинна зайняти своє місце в екосистемі корпоративної звітності, а довіра стейкхолдерів до неї має бути тотожною із фінансовою звітністю. З урахуванням оголошення [про запуск] Ради з міжнародних стандартів стійкості ISSB, виходу Кліматичного прототипу та продовження підтримки цієї ініціативи з боку IOSCO, саме час для регуляторів та держорганів додати підтвердження сталої інформації у свої плани, як це вже запропоновано в Директиві ЄС з корпоративної звітності сталого розвитку. Ми закликаємо членські організації IFAC просувати якісну звітність та підтвердження її достовірності через обговорення з політиками, регуляторами, інвесторами та іншими стейкходлерами», – коментує Кевін Денсі.