Опитування серед керівників служб внутрішнього аудиту американських компаній показало, що позитивні зміни корпоративного управління в США, що почалися в 2020 році, загальмувалися або зупинилися внаслідок COVID-19. Ефективність публічних компаній торік знизилася, оскільки вплив пандемії нівелював усі досягнення попередніх років.

Ці висновки зроблено на основі третього щорічного опитування від Інституту внутрішніх аудиторів (IIA) та Центру корпоративного управління Нілу (Neel Corporate Governance Center) в Університеті Теннесі з метою розрахунку спеціального індексу якості корпоративного управління в США – American Corporate Governance Index. Його середнє значення для всіх опитаних компаній залишилося на рівні «B-» (за п'ятибальною шкалою, аналогічною системі оцінки в школах), але саме значення знизилося до 81 бала з 82 за рік до цього. Загальна кількість компаній з вибірки, що отримали найвищу оцінку «A», впала з 19% у 2020 році до 14%, і це вже помітно.

У звіті йдеться про ознаки «втоми» внаслідок пандемії, оскільки «покращення управління, що спостерігається в 2020 році, загальмувалося або зупинилося в багатьох вивчених сферах». Цікаво, що колишнє покращення ефективності спостерігалося навіть після початку пандемії, тому що в 2019 році значення індексу було ще нижчим – 79. Те, що тепер зростання змінилося невеликим падінням на один бал, говорить про те, що компаніям довелося далі діяти в умовах невизначеності глобальної пандемії та складності її впливу на лінії постачання, кадровий менеджмент, економічну, політичну нестабільність тощо.

Прогнозується, що в цьому році протидія цьому фактору «втоми» залишиться для виконавчого керівництва компаній серйозним завданням «на тлі того, як хвиля за хвилею пов'язаних з пандемією захворювань обрушуватимуться на економіку».