Індія сьогодні знаходиться на етапі впровадження нової системи стандартів Ind-AS, яка за своєю суттю дуже схожа на систему міжнародних стандартів фінансової звітності, однак дещо відрізняється від неї. Під час впровадження індійськими компаніями системи стандартів Ind-AS виникає чимало практичних питань. Щоб відповісти на них, а також для прискорення процесу переходу країни на єдину систему ведення обліку була створена робоча група для супроводження переходу на Ind-AS − Ind AS Transition Facilitation Group (ITFG).

Вона постійно надає роз’яснення щодо стандартів Ind-AS та практичних аспектів їх застосування. На сьогодні вже вийшло 14 таких роз’яснень. Щоб користувачам було простіше орієнтуватися в них, їх об’єднали в єдину збірку, де зосереджена інформація щодо 104 питань, пов’язаних із застосуванням стандартів Ind-AS.

Зі збіркою англійською мовою можна ознайомитися на офіційному сайті Інституту сертифікованих бухгалтерів Індії. Ця інформація може бути корисною для всіх фахівців зі стандартів фінансової звітності.