Рада з фінансової звітності (FRC) нагадала публічним компаніям Великобританії про необхідність подати до 30 березня інформацію про факти зарплатної дискримінації за гендерною ознакою.

Зробити це повинні публічні компанії з кількістю співробітників понад 250 осіб. Для розрахунку кількісних даних передбачений спеціальний онлайн-сервіс. Розкривати таку інформацію публічні компанії мають на власному сайті і на окремому урядовому порталі, де вона буде доступна усім зацікавленим особам – нинішнім і майбутнім співробітникам, клієнтам, інвесторам тощо.

Публічні компанії зобов’язані розкрити дані щодо нерівності окладів та бонусів працівників, які уклали з компанією трудовий договір, надають свої послуги на умовах найму, а також самозайнятих категорій громадян, якщо вони виконували для публічної компанії будь-яку роботу.

Нагадаємо, такі вимоги стали обов’язковими для британських публічних компаній з 5 квітня 2017 року. За підсумками минулого року найбільше розходження (26%) між  окладами чоловіків і жінок було зафіксоване у Barclays Bank.