Громадська спілка «Палата аудиторів і бухгалтерів України» (ГС «ПАБУ», Спілка) взяла на себе зобов’язання волонтера у зборі коштів для надання цільової допомоги бійцям Збройних сил України, територіальної оборони та переселенцям під час російського вторгнення в Україну.

Громадська спілка «Палата аудиторів і бухгалтерів України» (ГС «ПАБУ», Спілка) звернулася до громадян із закликом взяти участь у наданні допомоги бійцям Збройних Сил України, територіальної оборони та переселенцям під час російського вторгнення в Україну.

Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ, спілка) стала інформаційним партнером масштабного антифрод-заходу – VIII Міжнародної конференції «ANTI-FRAUD У ЦИФРОВОМУ СВІТІ». Члени спілки взяли участь у конференції на партнерських умовах і змогли долучитися до обговорення ризиків для бізнесу та можливих способів їх запобігання.

Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ, спілка) виступила традиційним інформаційним партнером XIX Міжнародної конференції «ВНУТРІШНІЙ АУДИТ ТА КОНТРОЛЬ», яка щороку проходить для фахівців галузі. Члени спілки також взяли участь у заході й змогли долучитися до актуальної дискусії щодо змін аудиту та нових тенденцій його розвитку як в Україні, так і у світі.

17 липня 2021 року в Києві у приміщенні Торгово-промислової палати України відбувся черговий З'їзд аудиторів України, у якому взяли участь, зокрема члени Палати аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ). Які рішення були прийняті аудиторами – далі.

Нові міжнародні стандарти управління якістю (ISQM) сприяють стійкому, ініціативному, масштабованому та ефективному підходу до управління якістю та знаменують значний розвиток існуючих стандартів контролю якості. Тому Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) закликає своїх членів та інших представників професії взяти участь у безкоштовному вебінарі «Нові міжнародні стандарти управління якістю. Підняття планки в управлінні якістю», який відбудеться 02 червня 2021 року. Захід готують Центр реформування фінансової звітності Світового банку (CFRR) спільно з Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC) та IAASB.

Квасі Квартенг (Kwasi Kwarteng), міністр з питань бізнесу, енергетики та промислової стратегії Великобританії, розпочав капітальну модернізацію британського аудиторського сектору, яка має на меті нівелювати домінування «великої четвірки» та збільшити підзвітність директорів великих компаній.

Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ, Спілка) виступить інформаційним партнером VIII Міжнародної конференції «Нові технології в аудиті і управління ризиками», яка відбудеться 3 березня 2021 в онлайн-режимі. Формат проведення заходу зумовлений запровадженням карантинних обмежень на території України у зв’язку з поширенням пандемії, спричиненої COVID-19.

2020 рік вніс суттєві корективи у роботу підприємств, організацій, відомств і громадських формувань. Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ, Спілка) не стала винятком. Нові умови змусили швидко пристосовуватися до них, опановувати методи дистанційної роботи та переглядати пріоритети діяльності. І хоча планувати в умовах тотальної невизначеності, з якою зіткнувся весь світ, доволі складно, ПАБУ окреслила орієнтири на 2021 рік.

Пандемія триває і, на жаль, набирає нових обертів. Віддалена робота та дистанційний аудит стають викликами нової реальності. Інститут дипломованих бухгалтерів Англії та Уельсу (ICAEW) дав відповіді на найбільш актуальні питання, пов’язані з проведенням аудиту дистанційно у зв’язку з пандемією коронавірусу. Відповіді мають рекомендаційний характер. ПАБУ переклала ці рекомендації та пропонує для ознайомлення аудиторам.

Державна служба фінансового моніторингу України за сприяння Координатора проєктів ОБСЄ в Україні з урахуванням рекомендацій, сформованих за результатами 5-го раунду взаємної оцінки України Комітетом MONEYVAL, підготувала Керівництво з ризик-орієнтованого підходу для спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу (далі – Керівництво) та звернулася до ПАБУ з пропозицією довести до відома наших членів цей документ.

Палата аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ) цьогоріч вперше виступить інформаційним партнером масштабного заходу для представників бізнесу – Українського Бізнес Форуму. Це унікальна платформа, яка є ідеальним місцем для розширення мережі партнерів, клієнтів і ділового нетворкінгу.

Попри буремні часи, з якими зіткнувся увесь світ у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, вимушеним карантином та зміною звичних алгоритмів роботи, аудитори та професійні бухгалтери продовжують об’єднуватися у професійні спілки для підтримання і розвитку професії, а також розбудови ефективних стратегій роботи у принципово нових умовах.