20 квітня 2018 року в стінах Верховної Ради України пройшов Круглий стіл із нагоди 25-річчя прийняття першого закону про аудиторську діяльність «Аудит в Україні: перспективи та виклики», у якому взяли участь представники Палати аудиторів і бухгалтерів України

11 квітня 2018 року відбувся черговий безоплатний вебінар для членів Палати аудиторів і бухгалтерів України (ПАБУ, Спілка) в рамках традиційних консультаційних годин.

11 квітня 2018 року з 10:00 до 11:00 запрошуємо членів Палати аудиторів і бухгалтерів України (далі – ПАБУ) взяти участь у безоплатному вебінарі на тему: «Облік і фінансова звітність за МСФЗ: питання і відповіді».

Всеукраїнська громадська спілка «Палата аудиторів і бухгалтерів України» (далі − ГС «ПАБУ», Спілка), одним із пріоритетів діяльності якої є сприяння удосконаленню системи бухгалтерського обліку й аудиту, підготувала і направила запит до Міністерства фінансів України щодо перегляду вимог до порядку звітування підприємств за МСФЗ

Громадська спілка «Палата аудиторів і бухгалтерів України» (далі ГС − «ПАБУ», Спілка) продовжує активно працювати для розвитку професії і сприяти удосконаленню знань практикуючих аудиторів і бухгалтерів.

Всеукраїнська громадська спілка «Палата аудиторів і бухгалтерів України» (далі − ГС «ПАБУ»), враховуючи численні запити від своїх членів, звернулася до Міністерства фінансів України щодо застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності

18 грудня 2017 року Громадська спілка «Палата аудиторів і бухгалтерів України» (далі − ПАБУ, Спілка) провела для своїх членів безоплатний вебінар на тему «Огляд і аналіз типових помилок при підготовці приміток до фінансової звітності з урахуванням зауважень регуляторних органів».

Громадська спілка «Палата аудиторів і бухгалтерів України»  (далі − ГС «ПАБУ») провела опитування серед відвідувачів свого сайту

18 грудня 2017 року з 12:00 до 13:00 год. запрошуємо членів Палати аудиторів і бухгалтерів України (далі – ПАБУ) на безоплатний вебінар на тему «Огляд і аналіз типових помилок при підготовці приміток до фінансової звітності з урахуванням зауважень регуляторних органів».

Президент та Віце-президент Палати аудиторів і бухгалтерів України взяли участь у семінарі «Здійснення освіти і підготовки кадрів у сфері бухгалтерського обліку на основі компетентності», організованому Центром реформ фінансової звітності (CFRR), який відбувся 28 листопада 2017 року у приміщенні Світового банку в Києві.

Всеукраїнська громадська спілка «Палата аудиторів і бухгалтерів України» (далі – ГС «ПАБУ»), одним з пріоритетних  напрямів діяльності якої є сприяння реформуванню системи обліку й аудиту шляхом участі в розробленні нормативних документів у сфері обліку й аудиту

29 вересня 2017 року у Києві пройшла конференція на тему «Майбутнє аудиторської професії: міжнародний досвід та шлях України». Організатором заходу виступила Аудиторська палата України (далі – АПУ) спільно з  Міністерством фінансів України, проектом FINSTAR, що фінансується ЄС, та програмою CFRR STAREP.

Палата аудиторів і бухгалтерів України (далі − ПАБУ) другий рік поспіль виступить співорганізатором всеукраїнського конкурсу студентських науково-практичних робіт з Міжнародних стандартів фінансової звітності (далі − МСФЗ) «Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи»