У червні нинішнього року було оголошено про преміальний конкурс у сфері етики та довіри до фінансування в інтересах сталого розвитку. Партнерами конкурсу виступили ACCA, CFA Institute, Euroclear, Swift & Swift Institute та Pictet Group.

Рада з міжнародних стандартів фінансової звітності (International Accounting Standards Board, IASB) опублікувала зміни до МСФЗ 17 «Страхові контракти», мета яких допомогти компаніям упровадити цей стандарт та полегшити обґрунтування фінансових результатів діяльності.

Уже сьогодні очевидно, що пандемія коронавірусу та вимушені карантинні заходи можуть мати негативні економічні наслідки для багатьох галузей. Компанії змушені будуть адаптуватися до нових економічних умов, і роль внутрішнього аудиту полягатиме в тому, аби надати менеджменту підтримку.

Згідно з опитуванням, проведеним порталом із працевлаштування CV-Library, близько 80% британських бухгалтерів та фахівців з фінансів перебувають у стані стресу через пошуки нового місця роботи в сучасних умовах. Один з чотирьох опитуваних (23,8%) визнає, що йому довелося призупинити пошук через коронакризу.

В Україні продовжено адаптивний карантин до 31 липня. При цьому кількість хворих з кожним тижнем зростає. Цілком імовірно, що Уряду доведеться вдатися до більш жорстких карантинних обмежень. Як аудиторським фірмам втриматися на ринку в ці бурхливі часи?

Австралія має намір змусити Facebook та Google ділитися прибутками від реклами з провідними засобами масової інформації країни (ЗМІ). Таке рішення було ухвалено після того, як регулятор з питань конкуренції заявив, що не було досягнуто значного прогресу у впровадженні добровільного кодексу підтримання ЗМІ.

В умовах виходу з кризи важливо грамотно управляти персоналом аудиторської фірми. У більшості кризових ситуацій усі організаційні зміни щодо управління витратами та переорієнтації діяльності компанії відповідно до нових умов відбуваються в стислі терміни, що викликає збільшення робочого навантаження на співробітників. Усе це породжує опір проведеним трансформаціям з боку персоналу та їх саботаж. Для того щоб подолати його, необхідно провести роз’яснювальну роботу серед працівників і довести до їх відома план виходу з кризи. Це можна зробити як на загальних нарадах, так і через керівників окремих підрозділів.

За очікуваннями експертів, уже найближчим часом наступне покоління мобільного зв’язку стане реальністю. Це буде квантовим стрибком у розвитку технологій й відкриє світ, «підключений до всього», який характеризується швидкими завантаженнями, повсюдним підключенням і обсягом даних у трильйони байтів.

Японський фінансовий регулятор та Рада з бухгалтерського обліку дозволять збільшити обсяг списання активів. Такий крок дасть змогу японському бізнесу менше відчути втрати від простою фабрик і магазинів, що відбувається внаслідок спалаху COVID-19. Про це повідомив Nikkei.

Рада з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (The International Accounting Standards Board (IASB) запропонувала поправку до МСФЗ 16 «Оренда», щоб полегшити орендарям облік оренди, який ускладнився через поширення Covid-19. Так, у часи коронавірусу багато підприємств відмовлялися від оренди офісних приміщень, переводячи працівників на віддалену роботу. Поширеним явищем у бізнесі також стало тимчасове зниження орендної плати.