Важливою складовою особистого піару керівників та партнерів аудиторських фірм є грамотна організація комунікацій. PR не був би собою без взаємодії із зовнішнім середовищем. Саме тому не слід нехтувати можливістю розміщувати інтерв’ю з об’єктом піару на сторінках спеціалізованих видань. Краще обирати саме фахові видання, рейтингові більше підійдуть політикам.

Тімбілдинг часто використовують у контексті бізнесу, його можна застосовувати до широкого діапазону дій для створення та підвищення ефективності роботи команди. Для згуртування колективу таким прийомом часто користуються аудиторські фірми.

Понад 5000 бухгалтерів з усього світу зібралися на Всесвітній конгрес бухгалтерів у Сіднеї. Цей захід проводять кожні чотири роки, розглядаючи проблеми, з якими стикаються бухгалтери.

Асоціація дипломованих бухгалтерів Канади (CPA) та Інститут дипломованих бухгалтерів Шотландії (ICAS) провели симпозіум аудиторів в Торонто, зібравши разом представників вищого керівництва компаній, наукових кіл та експертів для обговорення та визначення можливостей вирішення проблем, які можуть виникнути в майбутньому в сфері аудиту та надання впевненості.

Основними трендами, що притаманні сучасному бізнес-середовищу, є його постійна мінливість і необхідність миттєво реагувати на зміни. По суті, зараз конкуренцію виграє той, хто вміє краще та швидше пристосовуватися до змін і має ефективну систему управління змінами всередині організації.

Організація бюджетної системи є не просто технічним завданням, яке виконують згідно з обраним алгоритмом. Щоб досягти високої ефективності процесу та отримати максимальну віддачу, необхідно враховувати людський чинник – залученість та поведінкові особливості працівників. Саме тому запорукою успішної бюджетної системи є кілька чинників.

Рада зі стандартів фінансового обліку США (the US Financial Accounting Standards Board) опублікувала оновлення до стандартів обліку, відповідно до якого компанії, що тісно співпрацюють, виконуючи спільні бізнес-проекти, партнерські програми, інші спільні ініціативи, можуть відображати в облікових регістрах таку співпрацю та показувати цю інформацію у фінансових звітах.

Дональд Брайдон, голова Лондонської фондової біржі, очолить проведення незалежної оцінки якості та ефективності ринку аудиторських послуг Великобританії, так звану оцінку Брайдона.

Асоціація дипломованих сертифікованих бухгалтерів (АССА) запропонувала внести певні зміни в Міжнародні стандарти аудиту. Головна мета пропонованих змін – спростити мову документа та його структуру.