Безперервне професійне навчання аудиторів

Серед затверджених пріоритетів діяльності ПАБУ чільне місце посідає підвищення рівня компетентності бухгалтерів та аудиторів. Це досягається, зокрема, через забезпечення можливостей для постійного вдосконалення їхніх знань та підвищення кваліфікації.

30 жовтня 2020 року набув чинності Порядок безперервного професійного навчання аудиторів № 400 від 06.07.2020 р. Відповідно до цього Порядку мінімальний обсяг безперервного професійного навчання становить 120 годин протягом трьох років поспіль за накопичувальною системою, але не менше 20 годин на рік. При цьому має бути забезпечена диференціація видів безперервного навчання.

Аудитори можуть брати участь у семінарах, практикумах, вебінарах, тренінг-програмах з питань бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту й накопичувати необхідні години, які будуть зараховуватися як короткострокові заходи безперервного професійного навчання.

Експерти ПАБУ розробили комплексні програми удосконалення професійних знань для своїх членів, які забезпечуватимуть підтримання фахової кваліфікації аудиторів на високому рівні.

Контакти для участі в навчальних заходах:

тел.: +380 (44) 279 62 00

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.